Website Screenshot (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: File
bn: ফাইল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: debug
bn: ডিবাগ
