Website Screenshot (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Width
bs: Širina

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: No link
bs: bez linka

en: An error has occurred.
bs: Desila se greška.
