Website Screenshot (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Width
cs: Šířka

en: here
cs: zde

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Debug
cs: Ladění

en: debug
cs: ladění

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Max height
cs: Maximální výška

en: Remote URL
cs: Vzdálená URL

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Nothing
cs: Nic
