Website Screenshot (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: File
cy: Ffeil

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Width
cy: Lled

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: debug
cy: dadfygio

en: No link
cy: Dim dolen

en: An error has occurred.
cy: Mae gwall wedi digwydd.

en: Image style
cy: Arddull delwedd
