Website Screenshot (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: File
el: Αρχείο

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Width
el: Πλάτος

en: here
el: εδώ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: debug
el: αποσφαλμάτωση

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα
