Website Screenshot (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: File
eu: Fitxategi

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Width
eu: Zabalera

en: here
eu: hemen

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Debug
eu: Araztu

en: debug
eu: arazketa

en: No link
eu: Loturarik ez

en: An error has occurred.
eu: Errore bat gertatu da.

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
