Website Screenshot (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
