Website Screenshot (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Original image
it: Immagine originale

en: Width
it: Larghezza

en: here
it: qui

en: Configuration
it: Configurazione

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: No link
it: Nessun link

en: An error has occurred.
it: Si è verificato un errore.

en: Image style
it: Stile immagine

en: Max height
it: Altezza massima

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Linked to file
it: Collegata al file

en: Nothing
it: Niente
