Website Screenshot (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: File
km: ឯកសារ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: An error has occurred.
km: កំហុស​មួយ​បានកើតឡើង ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន
