Website Screenshot (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: debug
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ

en: An error has occurred.
kn: ಒಂದು ದೋಷವು ಎದುರಾಗಿದೆ.

en: Max height
kn: ಸಲಹೆ
