Website Screenshot (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File
lv: Fails

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Width
lv: Platums

en: here
lv: šeit

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: API key
lv: API atslēga

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: debug
lv: atkļūdošana

en: No link
lv: Nav saites

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
