Website Screenshot (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Width
mn: Өргөн

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: debug
mn: алдаа засах

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.
