Website Screenshot (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: File
mr: फाईल

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: here
mr: येथे

en: Configuration
mr: संरूपण

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.
