Website Screenshot (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: File
my: ဖိုင်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: debug
my: ယုတ္တိအမှား ရှာဖွေဖော်ထုတ်သည်

en: An error has occurred.
my: အမှားအယွင်းတခုဖြစ်ခဲ့သည်

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
