Website Screenshot (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: File
nn: Fil

en: here
nn: her

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: debug
nn: feilsøking

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd
