Website Screenshot (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Original image
oc: Imatge original

en: Width
oc: Largor

en: here
oc: aicí

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: API key
oc: Clau API

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Debug
oc: Depuracion

en: debug
oc: desbugatge

en: No link
oc: Aucun ligam

en: An error has occurred.
oc: Una error s'es produita.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
