Website Screenshot (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: File
pl: Plik

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Width
pl: Szerokość

en: here
pl: tutaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Quality
pl: Jakość

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: API key
pl: Klucz API

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Debug
pl: Debugowanie

en: debug
pl: komunikat pomocny w znajdowaniu błędów

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: An error has occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Max height
pl: Maksymalna wysokość

en: Remote URL
pl: Adres zewnętrzny

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego
