Website Screenshot (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: File
ps: دوتنه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Configuration
ps: سازول

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
