Website Screenshot (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: File
ro: Fișier

en: General settings
ro: Setări generale

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Width
ro: Lățime

en: here
ro: aici

en: Configuration
ro: Configurație

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: API key
ro: Cheia API

en: debug
ro: depanare

en: No link
ro: Niciun link

en: An error has occurred.
ro: A apărut o eroare.

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic
