Website Screenshot (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: File
tr: Dosya

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Width
tr: Genişlik

en: here
tr: buraya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Delay
tr: Gecikme

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: debug
tr: hata ayıklama

en: No link
tr: Bağlantı yok

en: An error has occurred.
tr: Bir hata oluştu.

en: Image style
tr: Resim stili

en: Max height
tr: En fazla yükseklik

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
