Website Screenshot (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: File
uk: Файл

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Width
uk: Ширина

en: here
uk: тут

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Quality
uk: Якість

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: API key
uk: Ключ API

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Delay
uk: Затримка

en: Debug
uk: Зневадження

en: debug
uk: зневадження

en: No link
uk: Без посилання

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Error: Directory %file not created!
uk: Помилка: Каталог %file не створений!

en: OK: Directory %file created!
uk: OK: Каталог %file створений!

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Max height
uk: Максимальна висота

en: Remote URL
uk: Віддалений URL

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Access key
uk: Ключ доступу

en: Nothing
uk: Нічого

en: Image quality
uk: Якість зображення
