Website Screenshot (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: File
ar: ملف

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Width
ar: العرض

en: here
ar: هنا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Debug
ar: تنقيح

en: debug
ar: تنقيح

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.

en: Requires: !module-list
ar: تتطلب: !module-list

en: Required by: !module-list
ar: تتطلبها: !module-list

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء
