Website Screenshot (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: here
bo: འདིར།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: debug
bo: སྐྱོན་སེལ་བ

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Requires: !module-list
bo: !module-list་དགོས་ངེས་ཡིན།

en: Required by: !module-list
bo: དགོས་མཁན། !module-list

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Access key
bo: བེད་སྤྱོད་ལྡེ་མིག

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
