Website Screenshot (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: File
da: Fil

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Original image
da: Originalt billede

en: Width
da: Bredde

en: here
da: her

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: API key
da: API-nøgle

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Donate
da: Donér

en: No link
da: Intet link

en: An error has occurred.
da: Der er opstået en fejl.

en: Default: %default
da: Standard: %default

en: Error: Directory %file not created!
da: Fejl: Mappen %file ikke oprettet!

en: OK: Directory %file created!
da: OK: Mappen %file oprettet!

en: Requires: !module-list
da: Kræver: !module-list

en: Required by: !module-list
da: Kræves af: !module-list

en: Image style
da: Billedformat

en: Max height
da: Maks. højde

en: Remote URL
da: Web-kilde URL

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet
