Website Screenshot (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Save settings
is: Goym setingar

en: debug
is: kemba

en: An error has occurred.
is: Ein feilur kom fyri.
