Website Screenshot (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Width
he: רוחב

en: Configuration
he: הגדרות

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Donate
he: לתרום

en: Debug
he: אתר באגים

en: debug
he: איתור באגים

en: No link
he: אין קישור

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Nothing
he: ללא
