Website Screenshot (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: File
hr: Datoteka

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Width
hr: Širina

en: here
hr: ovdje

en: Configuration
hr: Postavke

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: debug
hr: otklanjanje grešaka

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: An error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške.

en: Requires: !module-list
hr: Ovisno o: !module-list

en: Required by: !module-list
hr: Nužno za: !module-list

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
