Website Screenshot (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File
ka: ფაილი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: debug
ka: დებაგი

en: Nothing
ka: არაფერი
