Website Screenshot (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: File
ku: پەڕگە

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Width
ku: پانی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: debug
ku: هەڵدۆزین

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا

en: Requires: !module-list
ku: پێویستی هەیە بە: !module-list

en: Required by: !module-list
ku: پێویستە لەلایەن: !module-list

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
