Website Screenshot (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: debug
sr: отклањање грешака

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.
