Website Screenshot (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File
af: Lêer

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: debug
af: ontfout
