Website Screenshot (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Debug
az: Debaq

en: No link
az: Link yoxdur

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.
