Website Screenshot (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File
ca: Fitxer

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: here
ca: aquí

en: Configuration
ca: Configuració

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Delay
ca: Retard

en: Debug
ca: Depuració

en: debug
ca: depuració

en: No link
ca: Sense enllaç

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Remote URL
ca: URL remota

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Nothing
ca: Res
