Website Screenshot (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (35 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: File
de: Datei

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Original image
de: Originalbild

en: Width
de: Breite

en: here
de: hier

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Quality
de: Qualität

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: API key
de: API-Key

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: Delay
de: Verzögerung

en: Important Note
de: Wichtiger Hinweis

en: Donate
de: Spenden

en: Debug
de: Debuggen

en: debug
de: Debug

en: No link
de: Keine Verlinkung

en: An error has occurred.
de: Es ist ein Fehler aufgetreten.

en: Default: %default
de: Standard: %default

en: Requires: !module-list
de: Benötigt: !module-list

en: Required by: !module-list
de: Benötigt von: !module-list

en: Image style
de: Bildstil

en: Max height
de: Maximale Höhe

en: Remote URL
de: URL

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Linked to file
de: Verlinkt mit Datei

en: Access key
de: Zugangsschlüssel

en: Nothing
de: Nichts

en: Image quality
de: Bildqualität
