Website Screenshot (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: debug
eo: sencimigo

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.

en: Requires: !module-list
eo: Bezonas: !module-list

en: Required by: !module-list
eo: Bezonata de: !module-list

en: Image style
eo: Bilda stilo
