Website Screenshot (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: File
et: Manus

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Original image
et: Algne pilt

en: Width
et: Laius

en: here
et: siin

en: Configuration
et: Seadistus

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Debug
et: Siluma

en: debug
et: silumine

en: No link
et: Link puudub

en: An error has occurred.
et: Esines viga.

en: Requires: !module-list
et: Vajab mooduleid: !module-list

en: Required by: !module-list
et: Vajalik moodulitele: !module-list

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi
