Website Screenshot (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: File
fa: فایل

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Width
fa: عرض

en: here
fa: اینجا

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Quality
fa: کیفیت

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: debug
fa: اشکال‌زدایی

en: No link
fa: بدون پیوند

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.

en: Requires: !module-list
fa: نیازمند: !module-list

en: Required by: !module-list
fa: ضروری برای: !module-list

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Remote URL
fa: آدرس دوردست

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ
