Website Screenshot (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Width
fi: Leveys

en: here
fi: täällä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Debug
fi: Debuggaa

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: An error has occurred.
fi: Tapahtui virhe.

en: Requires: !module-list
fi: Vaatii nämä: !module-list

en: Required by: !module-list
fi: Tätä vaativat: !module-list

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Nothing
fi: Ei mitään
