Website Screenshot (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda

en: debug
fil: kumpuni

en: An error has occurred.
fil: May maling naganap.
