Website Screenshot (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: File
fr: Fichier

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Original image
fr: Image originale

en: Width
fr: Largeur

en: here
fr: ici

en: Quality
fr: Qualité

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: API key
fr: Clé d'API

en: Secret key
fr: Clé secrète

en: Delay
fr: Délai

en: Donate
fr: Faire un don

en: debug
fr: débogage

en: No link
fr: Aucun lien

en: An error has occurred.
fr: Une erreur s'est produite.

en: Requires: !module-list
fr: Requiert : !module-list

en: Required by: !module-list
fr: Requis par : !module-list

en: Image style
fr: Style d'image

en: Max height
fr: Hauteur max

en: Remote URL
fr: URL distante

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Linked to file
fr: Lié au fichier

en: Nothing
fr: Rien
