Website Screenshot (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: File
gl: Ficheiro

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Width
gl: Ancho

en: here
gl: aquí

en: Configuration
gl: Configuración

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Debug
gl: Depuración

en: debug
gl: depuración

en: No link
gl: Sen ligazón

en: An error has occurred.
gl: Produciuse un erro.

en: Requires: !module-list
gl: Precisa: !module-list

en: Required by: !module-list
gl: Requerido por: !module-list

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada
