Website Screenshot (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: No link
gu: કડી નથી

en: An error has occurred.
gu: એક ભૂલ આવી છે.

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
