Website Screenshot (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: File
hu: Fájl

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Width
hu: Szélesség

en: here
hu: ide

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: API key
hu: API kulcs

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: debug
hu: hibakeresés

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: An error has occurred.
hu: Hiba történt.

en: Default: %default
hu: Alapértelmezés: %default

en: Image style
hu: Képstílus

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: Remote URL
hu: Távoli webcím

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi
