Website Screenshot (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: File
is: Skrá

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Width
is: Breidd

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: debug
is: villuleit

en: No link
is: Enginn tengill

en: An error has occurred.
is: Villa kom upp.
