Website Screenshot (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: File
ja: ファイル

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Width
ja: 幅

en: here
ja: こちら

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Delay
ja: 遅延

en: Donate
ja: 寄付

en: Debug
ja: デバッグ

en: debug
ja: デバッグ

en: No link
ja: リンクなし

en: An error has occurred.
ja: エラーが発生しました。

en: Requires: !module-list
ja: !module-list が必要

en: Required by: !module-list
ja: !module-list に必要

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Linked to file
ja: ファイルへリンクされている

en: Nothing
ja: なし

en: Image quality
ja: 画像の品質
