Website Screenshot (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: File
jv: Berkas

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Width
jv: Ambané

en: here
jv: nag kéné

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: debug
jv: métani

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.

en: Requires: !module-list
jv: Mbutuhaké: !module-list

en: Required by: !module-list
jv: Dibutuhaké déning: !module-list

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana
