Website Screenshot (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: debug
kk: түзету

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.
