Website Screenshot (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Width
lt: Plotis

en: here
lt: čia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Debug
lt: Derinimas

en: debug
lt: derinimas

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko
