Website Screenshot (7.x-1.1) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: File
ms: Fail

en: General settings
ms: Seting umum

en: Original image
ms: Imej asal

en: Width
ms: Kelebaran

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Save settings
ms: Simpan pengesetan

en: Debug
ms: Nyahpijat

en: debug
ms: nyahpepijat

en: No link
ms: Tiada pautan

en: An error has occurred.
ms: Ralat telah berlaku.

en: Requires: !module-list
ms: Memerlukan: !module-list

en: Required by: !module-list
ms: Diperlukan oleh: !module-list

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style

en: Linked to content
ms: Terpaut pada kandungan

en: Linked to file
ms: Terpaut pada fail

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa
