Website Screenshot (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Width
ne: चौडाई

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
